Product Designer - Trade Finance - firemní klienti

Společnost:  Česká spořitelna, a.s.
Adresa:  Budějovická 1518/13a
Místo:

Hlavní město Praha, Czech Republic

Úvazek:  Doba neurčitá
Obor:  Korporátní bankovnictví

O nás

Zdravíme z České spořitelny!

Jsme největší tuzemská banka a denně se na naše služby pro podnikatele a firmy spoléhá více téměř 200 tisíc klientů. Naší vizí je zvýšit konkurenceschopnost, udržitelnost a prosperitu české ekonomiky prostřednictvím zlepšování finančního zdraví našich klientů z řad podnikatelů a firem.

Buďte na vlně inovací s nově vznikajícím Trade Finance týmem! Naše mise? Právě vyměňujeme staré za nové, vytváříme moderní digitální rozhraní pro bankovní záruky a dokumentární akreditivy na nové platformě.

Právě proto hledáme do týmu nadšené inovátory - jedince, kteří se nebojí výzev a jsou připraveni spolu s námi formovat digitální budoucnost firemního bankovnictví. Připojte se k nám a vytvářejte zážitky, které mění hru!

#firemníbankovnictví

Co Vás čeká v rámci pracovního dne?

  • Přetvářet finanční svět pomocí designu, který odpovídá skutečným potřebám lidí.
  • Spoluvytvářet strategii produktů a služeb, které zlepšují finanční zdraví našich klientů.
  • Inovovat a optimalizovat procesy, aby byly pro klienty i bankéře jednoduché, intuitivní a efektivní.
  • Designovat celkovou zákaznickou zkušenost, od prvního kontaktu klientů s námi až po budování dlouhodobých vztahů
  • Budete aktivně pracovat s klientskou zpětnou vazbou a využívat ji ve své každodenní práci.
  • Budete pravidelně komunikovat nejen s kolegy ze svého týmu, ale také s dalšími stakeholdery z týmů obchodu, provozu, legal, compliance, UX, marketingu, vývoje apod.).
  • Stručně řečeno – někdo musí držet a rozvíjet know-how v oblasti digitalizace bankovních záruk a akreditivů a přenášet je na ostatní kolegy v týmu. A od toho tu budete Vy.

Jak si vás představujeme?

  • Hledáme někoho, kdo nejen sleduje trendy v designu, ale je schopen je předvídat a formovat, kdo dokáže přemýšlet mimo zaběhnuté vzorce a přináší originální řešení.
  • Vaše schopnost vcítit se do potřeb a očekávání našich klientů je klíčová, chceme, abyste dokázali spojit tuto empatii s obchodními cíli a vytvořit produkty, které skutečně rezonují.
  • Očekáváme, že budete nejen součástí týmu, ale také že dokážete vést a inspirovat ostatní, sdílet své znalosti a zkušenosti a aktivně se podílet na rozvoji méně zkušených kolegů.
  • Váš design by měl být nejen vizuálně atraktivní a intuitivní, ale také reflektovat komplexní požadavky finančního sektoru, s důrazem na detail a kvalitu v každém kroku vývoje produktu.
  • Vaše schopnosti komunikace a argumentace Vám umožní efektivně sdílet a obhajovat Vaše návrhy a myšlenky před různými skupinami, od technických týmů po vedení společnosti.
  • Zkušenost s bankovní oblastí Trade Finance - Bankovní záruky a Dokumentární akreditivy minimálně jeden rok.

A co vám za to nabízíme?

  • Práci v pohodovém týmu, od kterého se můžete ledasco přiučit. Zkrátka tým, který Vás nikdy nenechá ve štychu a na který se můžete vždy obrátit.
  • Možnost stát se součástí komunity produktových designérů, ve které číhá inspirace na každém rohu.
  • Moc dobře víme, že nikdo učený z nebe nespadl. Proto u nás budete mít dostatek prostoru pro seberealizaci, profesní rozvoj i možnost odborného vzdělávání v rámci agilního týmu a řemesla.
  • Preferujete práci z domova? Nebo se Vám lépe pracuje v kanceláři? Je jenom na Vás, odkud nám budete pomáhat naše služby vylepšovat.

Pokud se Vám pozice líbí a myslíte si, že se na ni nikdo nehodí lépe, než právě Vy, neváhejte nám poslat své CV.

Těšíme se na Vás!