Produktový designér - Firemní klienti - data pro komunikaci

Společnost:  Česká spořitelna, a.s.
Adresa:  Budějovická 1518/13a, 140 00 Praha 4
Místo:

Hlavní město Praha, Czech Republic

Úvazek:  Doba neurčitá
Obor:  IT - Informační technologie

O nás

Zdravíme z České spořitelny!

Jsme největší tuzemská banka a denně se na naše služby pro podnikatele a firmy spoléhá téměř 200 tisíc klientů. Naší vizí je zvýšit konkurenceschopnost, udržitelnost a prosperitu české ekonomiky prostřednictvím zlepšování finančního zdraví našich klientů z řad podnikatelů a firem. To platí i v oblasti přímé komunikace na klienty. Chceme našim firemním klientům přinášet relevantní informace ve správný čas a správným kanálem.

Právě proto hledáme do týmu nadšené inovátory - jedince, kteří se nebojí výzev a jsou připraveni spolu s námi připravovat kampaně, pracovat s daty a vyhodnocovat je. Budete chystat přímou komunikaci na firemní klienty, navrhovat komunikační cesty a hledat způsob, jak je vylepšovat a automatizovat. A protože se to neobejde bez správných dat, budete pracovat hlavně s nimi. Připojte se k nám a vytvářejte zážitky, které mění hru!

Co vás čeká v rámci pracovního dne?:

  • Příspívat k přetváření finančního světa pomocí designu komunikací, které odpovídájí skutečným potřebám lidí.

  • Designovat celkovou zákaznickou zkušenost v digitálních kanálech, od prvního kontaktu klientů s námi až po budování dlouhodobých vztahů

  • Budete pracovat s SQL na platformě Oracle a s cloudovou platformou Keboola, kde budete definovat a chystat data pro marketingové kampaně. Občas se dostanete i k nějaké datové analýze.

  • Budete formulovat hypotézy a ověřovat je na datech. Čeká na Vás i aktivní práce s klientskou zpětnou vazbou a její využítí ve své každodenní práci.

  • Na platformě Salesforce Marketing Cloud budete tvořit kampaně od začátku až do konce, tedy od přípravy dat a cílové skupiny, přes tvorbu komunikačních cest až po finální odeslání na klienty.

  • A občas se kromě toho můžete dostat i k tvorbě podkladů pro komunikaci - dopisy, e-maily nebo bannery do internetového bankovnictví.

  • Stručně řečeno – někdo musí držet a rozvíjet know how v oblasti dat pro komunikaci a přenášet je na ostatní kolegy v týmu. A od toho tu budete Vy.

Jak si vás představujeme?:

  • Hledáme někoho, kdo nejen sleduje trendy v designu v přímé komunikaci, ale je schopen je předvídat a formovat, kdo dokáže přemýšlet mimo zaběhnuté vzorce a přináší originální řešení.

  • Vaše schopnost vcítit se do potřeb a očekávání našich klientů je klíčová. Chceme, abyste dokázali spojit tuto empatii s obchodními cíli a vytvořit kampaně, které skutečně rezonují.

  • Práce s daty a čísly je váš denní chleba. Máte dobré analytické myšlení a pokročilou znalost SQL. Pokud máte zkušenost s daty v bankovním korporátním prostředí (našimi klienty jsou podnikatelé a firmy), budete mít výhodu.

  • Vaše schopnosti komunikace a argumentace Vám umožní efektivně sdílet a obhajovat vaše návrhy a myšlenky před různými skupinami, od technických týmů po vedení společnosti.

  • Máte zájem o oblast bankovnictví, digitalizace, trendy, inovace - svět dat a komunikace na klienta Vám není cizí.

A co vám za to nabízíme?:

  • Práci v pohodovém týmu, od kterého se můžete ledasco přiučit. Zkrátka tým, který vás nikdy nenechá ve štychu a na který se můžete vždy obrátit.

  • Možnost stát se součástí komunity produktových designérů, ve které číhá inspirace na každém rohu.

  • Moc dobře víme, že nikdo učený z nebe nespadl. Proto u nás budete mít dostatek prostoru pro seberealizaci, profesní rozvoj i možnost odborného vzdělávání v rámci agilního týmu a řemesla.

  • Preferujete práci z domova? Nebo se vám lépe pracuje v kanceláři? S týmem se potkáte dva dny v kanceláři. Odkud budete pomáhat naše služby vylepšovat po zbytek týdne, to je jen na vás.

  • <div ccp_infra_copy_id="79f32770-b1a4-48e6-b833-e8576a6b2051" ccp_infra_timestamp="1713097515935" ccp_infra_user_hash="3493267635" ccp_infra_version="3" data-ccp-timestamp="1713097515935">

    Až 42 dní volna (25 dní dovolené, 5 sick-days a každý měsíc jeden den volna navíc pro vyrovnaný work-life balance). A k tomu spousta dalších firemních benefitů, jako jsou stravenky, benefitní systém Cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění a nabídka zvýhodněných bankovních produktů.

    Pokud se Vám pozice líbí a myslíte si, že se na ni nikdo nehodí lépe, než právě Vy, neváhejte nám poslat své CV.

    Těšíme se na vás! :-)