Osobní bankéř/ka - Brno

Společnost:  Česká spořitelna, a.s.
Adresa:  Brno
Místo:

Jihomoravský kraj, Czech Republic

Úvazek:  Doba neurčitá
Obor:  Osobní bankovnictví

O nás

Česká spořitelna má ve své DNA zakořeněno pomáhat lidem v jakékoliv životní situaci. Naší prioritou je klientům dobře poradit a nabídnout jim to nejlepší možné řešení. Díky naší unikátní službě Moje zdravé finance dokážeme klientovi ušetřit nejen peníze, ale i čas.

Co Vás čeká:

  • stanete se parťákem pro klienty na jejich cestě k prosperitě
  • budete klientům radit v oblasti financí a bankovních produktů
  • postaráte se o nabídku a prodej našich produktů a služeb
  • s klienty budete v každodenním kontaktu (osobně i telefonicky)
  • připravíme Vám osobní plán, na který díky týmové práci nebudete sami

Bude Vás to s námi bavit, protože:

  • Vás od začátku vše naučíme (zkušenost z bankovnictví není podmínkou)
  • Vám poskytneme až 1/2 roční intenzivní trénink a v prvním roce snížené plány dle Vašich zkušeností
  • adaptací Vás provede mentor nebo Vám bude pomáhat Váš tým
  • moderní technologie jako iPad, chytrý telefon a notebook jsou u nás samozřejmostí (i pro osobní účely)
  • s námi získáte zákonné certifikace a stanete se odborníkem na finance

Nás to s Vámi bude bavit, protože:

  • máte chuť a energii se vzdělávat v oblasti financí
  • jste otevřeni výzvám a rádi komunikujete
  • máte ukončené středoškolské vzdělání s maturitou (je zákonnou podmínkou ke složení certifikací ČNB)

Co nabízíme:

  • v 1. roce průměrný měsíční příjem ve výši 30.000 Kč a vzdělání v oblasti bankovnictví a financí v hodnotě 250.000 Kč včetně certifikátů
  • jsme největší banka v ČR – výsledky naší práce jdou pořádně vidět
  • více než 3.5 milionů klientů vedeme k finanční prosperitě – to, co děláme, má skutečně smysl
  • jsme bankou pestrého talentu a různorodých profesí – navzájem se inspirujeme
  • 42 dnů volna, bohatý sportovní život, příspěvky na dobré jídlo nebo hlídání dětí – máme odkud čerpat novou energii

Nyní hledáme kolegy do týmů na těchto pobočkách: Královo Pole, Křenová, Jánská, Minská, Křídlovická